Tekmovalni namizni tenis

TEKMOVALNI NAMIZNI TENIS

Z visoko zastavljenimi cilji, organizacijo in strokovnim delom imamo v društvu zastopane vse selekcije tekmovalcev, ki so vzgojeni doma, pod budnim očesom našega trenerja, Uroša Slatinška.

Začetniki tekmujejo na tekmovanjih mednarodnega, državnega in regijskega nivoja. Športno društvo SU nastopa v vseh tekmovalnih kategorijah: klajši kadeti, kadeti, mladinci, člani do 21 let in člani.

V sezoni 2017/2018 smo prvič vstopili v 3. Slovensko namiznoteniško ligo in se brez izgubljene tekme uvrstili v 2. Slovensko namiznoteniško ligo v sestavi, kjer smo osvojili drugo mesto in se po kvalifikacijah prvič v zgodovini uvrstili v 1. Slovensko namiznoteniško ligo kjer smo v sezoni 2019/2020 osvojili 8. mesto. V sezoni 2020/2021 smo postali državni podprvaki.

V sezon1 2021/2021nastopamo v 1. Slovenski namiznoteniški ligi in v 3. Slovenski namiznoteniški ligi.

Prva ekipa je sestavljena iz naslednjih igralcev:

Uroš Slatinšek, Jožko Omerzel, Domen Zupančič, Mitja Omerzel in Jure Slatinšek.

Druga ekipa je sestavljena iz naslednjih igralcev:

Andraž Zupančič, Maj Murn, Mark Gazvoda, Jure Gruden, Patrik Blaževič.

uros-slatinsek
jure-slatinsek