2. del Spored/Rezultati

SKUPINA za prvaka

Mesto Ekipa Odigrano Zmage/Porazi Dvoboji Točke
1. B&B 7 7/0 21:2 14
2. NTK BK 7 6/1 19:1 12
3. ŠDSU1 6 4/2 13:8 8
4. ŠDSU2 6 4/2 12:3 8
5. STIČNA 7 3/4 14:14 6
6. NTK METLIKA 7 2/5 6:19 4
7. TEAM ZABUKOVEC 7 1/6 2:20 2
8. METULJČKA 7 0/7 6:21 0

25.2. - 6.3.

B&B : METULJČKA 3:0     A.Božič:Palčič 3:2, S. Božič:Zupančič 3:0, Božič/Božič:Palčič/Zupančič 3:1

STIČNA : NTK BK  0:3       J. Stražišar:Žvab 0:3, D. Stražišar:Dražumerič 0:3, Stražišar/Stražišar:Žvab/Dražumerič 0:3

ŠDSU2 : NTK METLIKA 3:0       Gazvoda:Badovinac 3:0, Murn:Prevalšek 3:0, Gazvoda/Murn:Badovinec/Prevalšek 3:1

ZABUKOVEC : ŠDSU1   1:3     M.Zabukovec:Slatinšek 0:3, L. Zabukovec: Zupančič 3:1, Zabukovec/Zabukovec:Slatinšek/Zupančič 1:3, M. Zabukovec: Zupančič 0:3

:1,

7.3. - 14.3.

B&B : STIČNA 3:1     S. Božič:J. Stražišar: 1:3, A. Božič:D. Stražišar 3:0, Božič/Božič:Stražišar/Stražišar 3:0, A. Božič:J. Stražišar 3:0

NTK BK : METULJČKA  3:0       Dražumerič:Palčič 3:0, Žvab:Zupančič 3:0, Dražumerič/Žvab:Palčič/Zupančič 3:0

ŠDSU2 : ŠDSU1

ZABUKOVEC : NTK METLIKA 2:3       L. Zabukovec:Badovinac 3:1, M.Zabukovec:Prevalšek 0:3, Zabukovec/Zabukovec:Badovinac/Prevalšek 0:3, L. Zabukovec:Prevalšek 3:1, M. Zabukovec:Badovinac 0:3

19.3. - 26.3.

B&B : NTK METLIKA 3:0 A. Božič:Badovinac 3:0, S. Božič:Prevalšek 3:1, Božič/Božič:Badovinac/Prevalšek 3:0

ŠDSU1 : NTK BK    1:3    Zupačič:Žvab 3:0, Slatinšek:Dražumerič 0:3, Zupančič/Slatinšek:Žvab/Dražumerič 2:3, Zupančič:Dražumerič 0:3

METULJČKA : ŠDSU2   2:3   Palčič:Murn 3:1, Zupančič:Gazvoda 0:3, Palčič/Zupančič:Murn/Gazvoda 1:3, Palčič:Gazvoda 3:2, Zupančič:Murn 1:3

STIČNA : ZABUKOVEC  3:2   J.Stražišar:M.Zabukovec 3:0, D.Stražišar:L.Zabukovec 1:3, Straišar/Stražišar:Zabukovec/Zabukovec 2:3, J.Stražišar:L.Zabukovec 3:1, D.Stražišar:M.Zabukovec 3:0

Sobota 30.3.

B&B : ŠDSU1  3:0   Slatinšek:S.Božič  2:3, Zupančič:A.Božič 2:3, Slatinšek/Zupančič:Božič/Božič 0:3

NTK METLIKA :  NTK BK  0:3     Prevalšek:Dražumerič 0:3, Badovinac:Žvab 1:3, Prevalšek/Badovinac:Dražumerič/Žvab 0:3

ŠDSU2 : STIČNA 3:1     D. Stražišar:Murn 0:3, J.Stražišar:Gazvoda 3:1, Stražišar/Stražišar:Murn/Gazvoda 1:3, D.Stražišar:Gazvoda 0:3

ZABUKOVEC : METULJČKA  3:2     L.Zabukovec:Zupančič3:0, M.Zabukovec:Palčič 0:3, Zabukovec/Zabukovec:Zupančič/Paličič 0:3, L.Zabukovec:Palčič 3:2, M.Zabukovec:Zupančič 3:1

TOLAŽILNA SKUPINA

Mesto Ekipa Odigrano Zmage/Porazi Dvoboji Točke
1. REVOZ1 6 5/1 17:5 10
2. ŠIŠKO 6 5/1 9:5 10
3. MBS 6 5/1 17:6 10
4. BRINJEVEC 6 3/3 11:12 6
5. ADFN 6 2/4 8:12 2
6. ELMEKS 6 1/5 4:17 2
7. TEAM GAMU 6 0/6 2:18 0

25.2. - 6.3.

REVOZ : GAMU 3:0     Repolusk:Gazvoda 3:0, Hedajet:Murn 3:0, Repolusk/Hedajet:Gazvoda/Murn 3:0

ŠIŠKO : ELMEKS 3:0   Šiško:Martinčič 3:0, Vasič:Novak 3:0, Šiško/Vasič:Martinčič/Novak 3:0

BRINJEVEC : ADFN 3:2  Jerin:Šimc 0:3, Čefarin:Kusič 3:1, Jerin/Čefarin:Šimc/Kusič 3:0, Čefarin:Šimc 0:3, Jerin:Kusič 3:0

MBS - prost

7.3. - 14.3.

REVOZ : ELMEKS  3:0      Repolusk:Novak 3:0, Hedajet:Martinčič 3:0, Repolusk/Hedajet:Novak/Martinčič 3:0

ŠIŠKO : GAMU  3:0      Šiško:Gazvoda 3:0, Vasič:Murn 3:0, Šiško/Vasič:GAzvoda/Murn 3:0

BRINJEVEC : MBS 1:3   Jerin:Zgonc 3:2, Čefarin:Košir 0:3, Jerin/Čefarin:Zgonc/Košir 0:3, Jerin:Košir 0:3

ADFN - prost

19.3. - 26.3.

REVOZ : ADFN 3:0    Šimc:Repolusk 1:3,  Košmrlj:Hedajet 0:3, Šimc/Košmrlj:Repolusk/Hedajet 2:3

ŠIŠKO : MBS  3:1    Vasič:Stane 0:3, Šiško:Zgonc 3:3, Vasič/Šiško:Stane/Zgonc 3:2, Vasič:Zgonc 3:0

BRINJEVEC : GAMU 3:0 Čefarin:Gazvoda 3:2, Jerin:Murn 3:1, Čefarin/Jerin:Gazvoda/Murn 3:1

ELMEKS - prost

Sobota 30.3.

REVOZ : MBS 2:3 Hedajet:Zgonc 3:1, Repolusk:Košir 2:3, Hedajet/Repolusk:Zgonc/Košir 0:3, Repolusk:Zgonc 3:0, Hedajet:Košir 1:3

ADFN : ŠIŠKO 3:0  Šimc:Vasko 1:3, Košmrlj:Šiško 0:3, Šimc/Košmrlj:Vasko/Šiško 1:3

ELEMKS : BRINJEVEC 1:3  Martinčič:Jerin 0:3, Novak:Čefarin 1:3, Martinčič/Novak:Jerin/Čefarin 3:2, Novak:Jerin 0:3

GAMU - prost