1. del Spored/Rezultati

SKUPINA 1

Mesto Ekipa Odigrano Zmage/Porazi Dvoboji Točke
1. B&B 6 6/0 19/2 12
2. NTK BK 6 5/1 16:2 10
3. ŠDSU2 6 4/2 12:6 8
4. TEAM ZABUKOVEC 6 2/4 10:17 4
5. REVOZ1 6 2/4 7:14 4
6. ŠIŠKO 6 2/4 8:14 4
7. BRINJEVEC 6 0/6 2:18 0

20..11. - 27.11.

NTK BK prosto
Revoz1 : Brinjevec 3:1     Repolusk : Čefarin 3:0,  Hedajet : Jerin 1:3,  Repolusk/Hedajet : Čefarin/Jerin 3:0, Repolusk: Jerin 3:1
Team Zabukovec : Šiško 2:3      Zabukovec L. : Vasko 3:0,     Zabukovec M. : Šiško B. 0:3,  Zabukovec/Zabukovec : Vasko/Šiško 1:3,  Zabukovec L. : Šiško B. 3:0, Zabukovec M. : Vasko 0:3
B &B : ŠDSU2 3:0    Božič  A.: Murn 3:0,   Božič S. : Gazvoda 3:0,   Božič/Božič : Murn/Gazvoda 3:1

27.11. - 4.12.

B&B prosto
Šiško : ŠDSU2  1:3      Šiško:Murn 2:3,  Vasič:Gazvoda  0:3,  Šiško/Vasič:Murn/Gazvoda  3:1,  Šiško:Gazvod 1:3
Brinjevec : Team Zabukovec 1:3      Čefarin: M. Zabukovec 3:2, Jerin:L. Zabukovec 0:3, Čefarin/Jerin: Zabukovec/Zabukovec 0:3, Čefarin:L.Zabukovec 0:3
NTK BK : Revoz1 3:0     Dražumerič:Repolusk 3:1,   Kapš:Kadribašič 3:0,   Dražumerič/Kapš:Repolusk/Kadribašič 3:0

4.12. - 11.12.

Revoz1 prosto
NTK BK : Team Zabukovec 3:0    Dražumerič : M. Zabukovec 3:0, Žvab : L. Zabukovec 3:1, Dražumerič/Žvab : Zabukovec/Zabukovec 3:1
ŠDSU2 : Brinjevec 3:0    Gazvoda : Čefarin 3:0,    Murn : Jerin 3:0, Gazvoda/Murn  : Čefarin/Jerin 3:0
B&B : Šiško  3:0     A. Božič:Vasič  3:0,  S. Božič: Šiško 3:1,  Božič/Božič:Vasič/Šiško 3:1

12.12. - 18.12

Šiško prost
B&B : Brinjevec 3:0    A.Božič:Čefarin 3:0, S. Božič:Jerin 3:0, Božič/Božič:Čefarin/Jerin 3:0
NTK BK : ŠDSU2 3:0    Žvab:Murn 3:0, Kapš:Gazvoda 3:2, Žvab/Kapš:Murn/Gazvoda 3:2
Revoz1 : Team Zabukovec 1:3  Repolusk/M. Zabukovec 3:0,    Kobe:L.Zabukovec 1:3,    Repolusk/Kobe:Zabukovec/Zabukovec 1:3,    Repolusk:L.Zabukovec 0:3,

18.12. - 3.1.

Team Zabukovec prost
ŠDSU2 : Revoz1  3:0   Gazvoda:Hele 3:0,  Murn:Repolusk 3:1, Gazvoda/Murn:Hele/Repolusk 3:0
NTK BK:  B&B  1:3   Žvab:S. Božič 3:0     Dražumerič:A.Božič  2:3,    Dražumerič/Žvab:Božič/Božič 1:3,   Žvab:A.Božič 2:3
Šiško : Brinjevec 3:0  Šiško:Čefarin 3:2Vasko:Jerin 3:0, Vasko/Šiško:Čefarin/Jerin 3:0

3.1. - 10.1.

Brinjevec prost
NTK BK : Šiško 3:0  Kapš:Vasko 3:1, Dražumerič:Šiško 3:0, Kapš/Dražumerič:Vasko/Šiško 3:1
Revoz1 : B&B 0:3     Repolusk:S.Božič  0:3, Kadribašič:A.Božič 0:3,  Repolusk/Kadribašič : Božič/Božič 0:3
Team Zabukovec : ŠDSU2  2:3   L. Zabukvec:Murn  3:0,  M. Zabukovec: Gazvoda 0:3, Zabukovec/Zabukovec:Murn/Gazvoda 1:3,   L. Zabukovec:Gazvoda 3:1, M. Zabukovec:Murn 1:3

10.1. - 17.1.

ŠDSU2 prost
B&B : Team Zabukovec 3:0   A. Božič:L. Zabukovec 3:2, S. Božič:M. Zabukovec 3:0, Božič/Božič:Zabukovec/Zabukovec 0:3
Revoz1 : Šiško 3:1     Repolusk : Vasko 3:1,   Hele :  Šiško 1:3,   Hele/Repolusk : Šiško/Vasko 3:2,   Repolusk : Šiško 3:2
NTK BK : Brinjevec  3:0   Kapš:Čefarin 3:0, Žvab:Jerin 3:0, Kapš/Žvab:Čefarin/Jerin 3:0

2. SKUPINA

Mesto Ekipa Odigrano Zmage/Porazi Dvoboji Točke
1. ŠDSU1 7 7/0 21:2 14
2. NTK METLIKA 7 6/1 18:9 12
3. STIČNA 7 5/2 17:8 10
4. METULJČKA 7 4/3 16:15 8
5. MBS 7 3/4 13:12 6
6. ADFN 7 2/5 9:15 4
7. ELMEKS 7 1/6 5:20 2
8. TEAM GAMU 7 0/7 3:21 0

20.11. - 27.11.

MBS : NTK Metlika  2:3 Stane : Orlič 3:0, Per : Prevalšek 1:3,  Stane/Per : Orlič/Prevalšek 0:3, Stane : Prevalšek 3:0, Per:Orlič 0:3
Stična : ADFN 3:0  Stražišar D.:Kusič N. 3:0, Stražišar J.: Šimc A. 3:0, Straišar/Stražišar:Kusič/Šimc 3:0
Elmeks : Metuljčka 2:3   Fink:Palčič 0:3, Martinčič:Smodiš 3:0, Fink/Martinčič:Palčič/Davorin 1:3, Fink:Davorin 3:0,  Martinčič:Palčič 0:3
ŠDSU1 : Team Gamu 3:0 Slatinšek:Murn 3:0, Zupančič:Gazvoda 3:0, Slatinšek/Zupančič:Gazvoda/Murn 3:0,

27.11. - 4.12.

MBS : Team GAMU 3:0   Per:Murn 3:0, Košir:Gazvoda 3:0, Per/Košir:Murn/Gazvoda 3:0
ŠDSU1 : Metuljčka 3:0   Zupančič A. : Zupančič B. 3:0,    Slatinšek : Palčič 3:1,   Zupančič A./Slatinšek : Palčič/Zupančič B. 3:1

Elmeks : ADFN  0:3 Martinčič:Košmrl 0:3, Novak:Šimc 1:3, Martinčič/Novak:Košmrl/Šimc 0:3
NTK Metlika : Stična 3:0  Orlič:Stražišar 0:3, Prevalšek:Stražišar D. 0:3, Orlič/Prevalšek:Stražišar/Stražišar 0:3

4.12. - 11.12.

Stična : MBS 3:0      D. Stražišar:Zgonc 3:0, J. Stražišar:Per 3:0, Stražišar/Stražišar:Zgonc/Per 3:0
NTK Metlika : Elmeks 3:0   Badovinac:Martinčič 3:0, Prevalšek:Fink 3:2, Badovinac/Prevalšek:Fink/Martinčič 3:0
ADFN : ŠDSU1  0:3   Šimc:Slatinšek 0:3, Košmrl:Zupančič 0:3, Šimc/Košmrl:Slatinšek/Zupančič 1:3
Metuljčka : Team GAMU 3:1    Palčič:Gazvoda 3:0, Smodiš:Murn 1:3, Palčič/Smodiš:Gazvoda/Murn 3:0, Palčič:Murn 3:0

11.12. - 18.12.

MBS : Metuljčka 2:3 Stane:Palčič 1:3, Per:Zupančič 3:2, Stane/Per:Zupančič/Paličič 0:3, Stane:Zupančič 3:0, Per:Palčič 0:3
Team GAMU : ADFN 0:3 Murn:Košmrl 0:3, Gazvoda:Šimc 0:3 Murn/Gazvoda:Košmrl/Šimc 0:3
NTK Metlika : ŠDSU1  0:3    Orlič:Zupančič 0:3, Prevalšek:Slatinšek 0:3, Orlič/Prevalšek:Zupančič/Slatinšek 0:3
Stična : Elmeks 3:0   J. Stražišar:Novak 3:0, D. Stražišar:Martinčič 3:0, Stražišar/Stražišar:Novak/Martinčič 3:0

18.12. - 4.1.

Elmeks : MBS 0:3    Martinčič:Zgonc 0:3, Novak:Per 0:3, Martinčič/Novak:Zgonc/Per 0:3
ŠDSU1 : Stična  3:2  Zupančič:D. Stražišar 3:0, Slatinšek:J. Stražišar 0:3, Zupančič/Slatinšek:Stražišar/Stražišar 3:1, Zupančič:J. Stražišar 0:3, Slatinšek: D. Stražišar 3:0
Team GAMU : NTK Metlika  0:3   Murn:Prevalšek 0:3, Gazvoda:Badovinac 0:3,  Murn/Gazvoda: Prevalšek/Badovinac 0:3
Metuljčka : ADFN 3:1, Zupančič B. : Šimc A 0:3, Palčič : Šimc D. 3:0, Damjan/Branko : Šimc/Kusič 3:1, Zupančič B : Kusič 3:0

4.1. - 11.1.

MBS : ADFN 3:0   Košir:Šimc 3:0, Zgonc:Košmrl 3:0 Košir/Zgonc:Šimc/Košmrl 3:0
NTK Metlika : Metuljčka 3:2  Badovinac:Zupančič 3:0, Prevalšek:Palčič 0:3, Badovinac/Prevalšek:Zupančič/Paličič 3:0, Badovinac:Palčič 1:3, Prevalšek:Zupančič 3:1
Team GaMU: Stična 3:0      Gazvoda: J. Stražišar 0:3,  Murn:D.Stražišar 1:3, Gazvoda/Murn:Stražišar/Stražišar 0:3
Elmeks : ŠDSU1  0:3      Fink:Slatinšek 1:3, Martinčič:Zupančič 0:3, Fink/Martinčič:Slatinšek/Zupančič 0:3

11.1. - 18.1.

ŠDSU1 : MBS  3:0    Slatinšek:Košir  3:1,  Zupančič:Per  2:0,  Slatinšek/Zupančič:Košir/Per  3:0,
Team GAMU : Elmeks  2:3    Gazvoda:Fink  0:3,  Murn:Martinčič 1:3, Gazvoda/Murn:Fink/Martinčič 3:0,  Gazvoda:Martinčič 3:1, Murn:Fink 1:3
Metuljčka : Stična 2:3      Palčič:J Stražišar 3:1, Zupančič:D.Stražišar 0:3, Paličič/Zupančič:Stražišar/Stražišar 0:3, Palčič:D.Stražišar 3:0, Zupančič:J.Stražišar 0:3
ADFN : NTK Metlika 2:3    Šimc:Badovinac 3:2, Kusič:Prevalšek 0:3,  Šimc/Kusič:Badovinac/Prevalšek 0:3, Šimc:Prevašek 3:1, Kusič:Badovinac 0:3